Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księża-Kochanki?TRAGEDJE!

Utworzony przez tracący wiare w kościuł..., 27 lutego 2010 r. o 13:44
Największy grzech księdza- to zakochać się w parafiance i to brzydkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a geje chcą komunii św.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz piszecie głupoty. Jak tam w malowej Gorze?Ciekawe czy tlumaczyl sie wczoraj na ogloszeniach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
juz piszecie głupoty. Jak tam w malowej Gorze?Ciekawe czy tlumaczyl sie wczoraj na ogloszeniach?
ty chyba to jesteś jakaś wsiowa baba co czeka na ploty, sie nie zeszczyj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q napisał:
ty chyba to jesteś jakaś wsiowa baba co czeka na ploty, sie nie zeszczyj
sory ,ale po tym jak się wypowiedziałaś to też inteligencją nie grzeszysz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest to dla nas mile ale jeszcze bardziej niemile sa te hieny co szczekaja wokolo ale taka jest nasza polska kazdy czeka tylko jak drugiemu dokopac i cieszyc sie z upadku jestescie po prostu zalosni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skoro każdy odpowiada za swoje grzechy to po co ksiądz w konfesjonale próbuje mnie pouczć skoro mieszkając pod jednym dachem z wiele lat młodszą gospodynią stwarza sobie możliwości popełnienia grzechu, chyba, że razem odmawiają różaniec o czym nie wiem.
TAK ODMAWIAJA ROZANIE TYLKO KTO PACIORKI PRZESUWA?GOSPODYNIE POWINNE BYC DOCHODZACE UGOTOWAC OBIAD I ISC DO SWOJEGO DOMUI PPWINNE BYC STARSZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malowa gora napisał:
nie jest to dla nas mile ale jeszcze bardziej niemile sa te hieny co szczekaja wokolo ale taka jest nasza polska kazdy czeka tylko jak drugiemu dokopac i cieszyc sie z upadku jestescie po prostu zalosni
A co do tej pory nikt nic nie widział i nie słyszał? Przez waszą cichą aprobatę to się stało! Trzeba było plebana za torbę wykręcić i pałą po jajach! Siedział by grzeczny jak baranek! A teraz weźmie sobie biedaczysko pobożną wdowę na plebanię i będziecie ją karmić barany! Powinni wam go dożywotnio w nagrodę zostawić! A dzieci już maja wspólne czy dopiero planują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciowa napisał:
TAK ODMAWIAJA ROZANIE TYLKO KTO PACIORKI PRZESUWA?GOSPODYNIE POWINNE BYC DOCHODZACE UGOTOWAC OBIAD I ISC DO SWOJEGO DOMUI PPWINNE BYC STARSZE
a to zaraz po obiadku nie mozna zrobić conieco..... no chyba ze bedzie starsza tylko o ile moze jakieś ustawodawstwo by sie przydalo tylko zeby sie nie trafił jakiś zbok co lubi starsze i znów będzie problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chichot szatana! napisał:
A co do tej pory nikt nic nie widział i nie słyszał? Przez waszą cichą aprobatę to się stało! Trzeba było plebana za torbę wykręcić i pałą po jajach! Siedział by grzeczny jak baranek! A teraz weźmie sobie biedaczysko pobożną wdowę na plebanię i będziecie ją karmić barany! Powinni wam go dożywotnio w nagrodę zostawić! A dzieci już maja wspólne czy dopiero planują?
I OTO SE ULŻYŁEM , jakem grochoś, tak nigdy lekko na duszy nie miałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chichot szatana! napisał:
A co do tej pory nikt nic nie widział i nie słyszał? Przez waszą cichą aprobatę to się stało! Trzeba było plebana za torbę wykręcić i pałą po jajach! Siedział by grzeczny jak baranek! A teraz weźmie sobie biedaczysko pobożną wdowę na plebanię i będziecie ją karmić barany! Powinni wam go dożywotnio w nagrodę zostawić! A dzieci już maja wspólne czy dopiero planują?
u nas to kraj cywilizowany i nie szpiegujemy innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e tam i tak cieniasy jesteście w Janowie to proboszcz z gospodynią są po cywilnym! Nie wierzycie to sprawdźcie mają to samo nazwisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grochoś napisał:
e tam i tak cieniasy jesteście w Janowie to proboszcz z gospodynią są po cywilnym! Nie wierzycie to sprawdźcie mają to samo nazwisko!
ale wy jesteście pojeby jeszcze takich dupków nigdy nie słyszałem ....pewnie to nazwisko to kowalski .... nie wiem czy sa przeszczepy mózgów ale jak cos to sie zapiszcie w kolejce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hi napisał:
ale wy jesteście pojeby jeszcze takich dupków nigdy nie słyszałem ....pewnie to nazwisko to kowalski .... nie wiem czy sa przeszczepy mózgów ale jak cos to sie zapiszcie w kolejce
najlepiej bedzie jak skaczycie pisac bzdury .KONIEC TEMAT ZAMKNIETY kazdy niech pilnuje swojej dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś gdzieś zapisał że żona musi być wierna a ksiądz nigdy nie może chyba nie ,nie znam takiego zapisu w kodeksie karnym no chyba że to kraj arabski ale puki co tak nie jest. To że facet miał słabą psychikę i się poddał presji no cóż jego strata życie miał tylko jedno. Proszę o bardziej stonowane wpisy bo emocje prowadzą na manowce myślowe. I chyba naj nie osądzajmy innych w/g zasady kto jest bez grzechu niech pierwszy żuci kamieniem. Ha to tylko facet a to tylko kobieta a tamten co się powiesił no cóż ofiara losu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
najlepiej bedzie jak skaczycie pisac bzdury .KONIEC TEMAT ZAMKNIETY kazdy niech pilnuje swojej dupy
Klecho nie jesteś w kościele żebyś miał wyłączność na mówienie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ha to tylko facet a to tylko kobieta a tamten co się powiesił no cóż ofiara losu
Nie to ofiara kościoła i jego kapłana! Nie będziesz kradł! A jest napisane nie będziesz cudzołożył! Nie będziesz pożądał żony bliźniego swego! Ale cóż katolicy o tym nie wiedzą bo to przecież żydowskie przykazania! No i w Polsce nie obowiązują a już na pewno nie księży!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ONA~ napisał:
Zostaw kobiety w spokoju.A ksiądz powinien być księdzem a nie wpier....ć się w małżeństwo.Powiedziałam.Ucinać razem z jajami...
a tobie jajniki i lechtaczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grochoś napisał:
e tam i tak cieniasy jesteście w Janowie to proboszcz z gospodynią są po cywilnym! Nie wierzycie to sprawdźcie mają to samo nazwisko!
no nareszcie mozecie sie pozbyc tego dupka zgloscie do biskupa albo do watykanu bo zawarcie zwiazku cywilnego to z mocy prawa koscielnego przenosi go do cywila....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co już ucichli wszyscy moze jeszcze jakies prymitywy sie odezwa ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 24

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...